Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
258 hodnotení
5
255x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
NG
Nikola Galadíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.3.2022
super - veľkosť sedí, materiál príjemný a farba tiež podľa očakávania, a keďže som nižšia oceňujem možnosť kratšej varianty ????????
C
CRISBE
(Administrátor)
25.3.2022
Ďakujeme Niki za vaše hodnotenie, vaša spokojnosť nás nesmierne teší!♥️
DG
Dáša Gavliaková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.2.2022
Milujem tie legíny , určite dokúpim iné farby a 100 % tú červenú
Tešim sa na nové veci. Ďakejem
C
CRISBE
(Administrátor)
17.2.2022
Milá Dáši, ani neviete, ako veľmi nás to teší! My ďakujeme♥️
SK
SABINA KUBÍNOVÁ
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.2.2022
Legíny doporučuji, mám již druhé a plánuji další.
Jsou pohodlné, materiál příjemný, nezapáchají umělotinou ani barvivem, velikost odpovídá, kvalita také.
Barvy krásné, odpovídají fotkám. Švy jsou pevné a kvalitní. Guma v pase se nepřekračuje, ale klidně bych ocenila i širší. Jediné co bych vytknula jsou cedulky, které celkem mají celkem ostré lemování a škrabou. Pozitiva rozhodně převažují.
Slečny/paní jsou velmi milé.
Doručení velmi rychlé.
Mohu doporučit, jen tak dále :)
C
CRISBE
(Administrátor)
2.2.2022
Milá Sabi, ďakujeme za vaše krásne hodnotenie, veľmi nás to teší!♥️ Čo sa týka štítkov, ďakujeme za váš názor, určite sa na to pozrieme a budeme sa to snažiť napraviť tak, aby štítky neškriabali.
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.2.2022
Skvelý materiál, krásne farby
C
CRISBE
(Administrátor)
2.2.2022
Teší nas vaša spokojnosť.♥️
ZS
Zuzana Scheerová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.2.2022
Som nadšená. Materiálom, strihom aj komunikáciou s obchodnom.
C
CRISBE
(Administrátor)
2.2.2022
Ďakujeme Zuzka, veľmi veľa to pre nás znamená.♥️
N
Naďa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.1.2022
Ja osobne som veľmi spokojná s materiálom aj strihom, krásne farby vysoká kvalita, rýchle dodanie :)
C
CRISBE
(Administrátor)
13.1.2022
My sme spokojné, že ste vy spokojná, veľmi nás to teší!♥️ Ďakujeme za vaše hodnotenie.
M
Marcela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.1.2022
Veľmi krásne pohodlné legínky mám už dvoje ????spokojná na 100% a s predávajúcimi na 200% ????milé priateľské chápavé vymenili bez problémov rýchlo poradili odpísali všetko super
Odporúčam vyskúšať ????
C
CRISBE
(Administrátor)
13.1.2022
Milá Marcelka, vaša spokojnosť je pre nás najlepšou spätnou väzbou. Ďakujeme, veľmi si to vážime!♥️
A
Anna
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Zdravím,
objednala som si legíny krátky strih a sedia fantasticky. Príjemný materiál, jemný, no ja osobne by som asi potrevbovala viac elastanu a možno širšiu (hrúbkou) gumičku v páse, aby to lepšie sedelo.
Každopádne pekné zabalenie a celkom rýchle dodanie, keďže idú Vianoce ????????
C
CRISBE
(Administrátor)
13.1.2022
Dobrý deň, Anna. Čo sa týka tej gumičky, tam bohužiaľ nemôžeme vyhovieť takýmto osobitým požiadavkám, to by sa nedalo zvládnuť, ale sme rady za váš názor. Ďakujeme a nech sa legínky dobre nosia♥️
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Šikovné dievčatá s krásnymi kúskami...Materiál je príjemný, kvalitné šitie, ktoré je zabalené a doručené rýchlo. Veci sú vyrábané s láskou a úžasné sa nosia. A veľký výber veľkosti! ❤️
C
CRISBE
(Administrátor)
20.12.2021
Ď A K U J E M E, veľmi veľmi veľmi si to vážime!♥️
ŠL
Šárka Ledajová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.12.2021
Obrovská spokojnosť ???????? vecičky kvalitné nad moje očakávanie. Môžem len odporučiť ????☺️
C
CRISBE
(Administrátor)
20.12.2021
Veľmi si to vážime, ĎAKUJEME♥️
S
Simona
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Ďakujem za zásielku ! Veľmi ma potešila, či už balenie, samotné legíny a oceňujem hlavne kvalitný materiál ! Určite si v blízkej budúcnosti objednám ďalšie legíny :) nech sa Vám darí vo Vašej práci aj naďalej !
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
My ďakujeme za dôveru! Sme veľmi rady, že ste si vybrali práve Crisbe a vaša spokojnosť je pre nás potešením. Ďakujeme Simonka!♥️
N
Nikola
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Maximálna spokojnosť s tovarom aj s komunikáciou. Odporúčam, určite to nebol posledný nákup ????
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Jeeeeeeej, to ste nás potešili! Ďakujeme♥️
D
Diana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Spokojnosť nadmieru. Kvalita, cena, dodanie, komunikácia všetko super. Určite si od Vás ešte niečo kúpim????
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Milá Dianka, ďakujeme za vašu reakciu a veľmi nás teší, že ste spokojná, to je pre nás najviac!♥️
M
Mirco
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Vyborna komunikacia cena=kvalita. rád podporím Slovenskú výrobu. Krásne vianočne zabalené, zatiaľ neviem reakciu priateľky nakoľko je to darček k vianociam, ale verím že sa jej bude páčiť :)
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Jeej, to je milé! Veľmi si to vážime a ďakujeme♥️
L
Lucia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Kvalitný materiál, pohodlné, výborná práca, komunikácia všetko top. Som veľmi spokojná a odporúčam všetkým :)
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Nesmierne nás teší vaša spokojnosť! Ďakujeme ♥️
K
Katarina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Dlhodobá spokojnosť, všetko na 1*, od komunikácie, až po doručenie.
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme milá Katka♥️
K
Katka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2021
Bol to moj prvy nakup a bola som velmi spokojna. Tovar bol dodany rychlo, velmi pekne zabaleny s milym podakovanim. Tovar je velmi kvalitny. Dakujeme.
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Veľmi nás teší takáto reakcia, ďakujeme♥️
SO
Sandra Olšoczká
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
18.12.2021
Som s nim nesmierne dostatočne spokojná, veľmí milý a výjdu Vám v ústrety za mňa určite top, ja len vrelo môžem odporučať každému ♥️
C
CRISBE
(Administrátor)
19.12.2021
Ďakujeme Sandra♥️ veľmi si to vážime!
