Ako si vybrať legíny

Výber tých správnych legín nemusí byť také jednoduché ako sa na prvý pohľad zdá. Niekto má rád legíny so sťahujúcim efektom, niekto nedá dopustiť na športové legíny a niekomu viac vyhovujú tvarovacie legíny. Jednoducho existuje viacero typov legín, preto sme sa rozhodli vám bližšie priblížiť tie naše legíny z rebrovaného pevno-elastického materiálu, aby ste vedeli v čom sa líšia Crisbe legíny, a že nie sú legíny ako legíny.

 

Základnou vecou, ktorú by sme chceli vyzdvihnúť je tá, že Crisbe legíny zastupuje bavlna až z 80% -nej časti, 15% zaberá polyester a zvyšných 5% tvorí elastán. Už zloženie nám napovedá, že nepôjde o klasické športové legíny, ktoré vo svojom zložení obsahujú nylon či vysoký podiel polyesteru, a tým pádom sa dokážu výrazne natiahnuť takmer aj o 2 veľkosti. 

 Preto je veľmi dôležité, ak chcete, aby vám legíny čo najdlhšie vydržali ( ak riešime aj hľadisko udržateľnosti ) pozrieť sa na to aj z iného uhla, a to, na čo chcete legíny využívať. Naše legíny odporúčame na bežné nosenie či už na doma, do mesta, alebo do práce. Skrátka, ak sa chcete cítiť pohodlne a príjemne, Crisbe je správna voľba.

Legíny ako aj všetky produkty z tohto rebrovaného materiálu sú s vysokým pásom a krásne tvarujú postavu, ale! tu sa musíme chvíľu zastaviť a napísať, že základom je správne zvolená veľkosť. Všetko je o výbere veľkosti, ako sa správne merať, a čo robiť ak ste na rozmedzí veľkostí nájdete tu.

Čo by sme ešte chceli vyzdvihnúť je, že myslíme na všetky z vás, preto v našej ponuke nájdete dlhý a krátky strih legín, pre vysoké a nízke ženy. To znamená, že dĺžka legín je prispôsobená na výšku postavy. My obe sme nízke a vieme aký problém je nájsť skvelo padnúce legíny aj na nízke postavy, preto toto bola naša priorita.

Všetky potrebné informácie uvádzame vo veľkostnej tabuľke, ktoré sú pri všetkých legínach.

Okrem toho v našej ponuke nájdete širokú škálu farieb, aby si vybrali tie, ktoré na čiernu klasiku nedajú dopustiť, ale aj tie, ktoré milujú farby, a samozrejme nezabudli sme ani na zemité farby pre milovníčky neutrálnych odtieňov.

IMG_0946

Veríme, že sme vám týmto článkom trochu oboznámili naše legíny a pomohli s rozhodnutím pri ich výbere. 

 

Ak by ste potrebovali poradiť/pomôcť s s čímkoľvek sme tu pre vás stále. Kontaktovať nás môžete mailom alebo prostredníctvom sociálnych sietí.

Späť do obchodu